Recenzja !

Witajcie,
     Dziś wpadam do Was z recenzją kremu przeciwzmarszczkowego Oriflame (Total Age Control) z serii North For Men. 

Producent na opakowaniu podaje następującą informację: „Przeciwzmarszczkowy krem Total Age Control z ochronnym kompleksem Arctic Pro Defence. Skutecznie pomaga niwelować zmarszczki oraz zapobiegać wiotczeniu i poszarzeniu skóry”.
     Ja kremu używam od ponad miesiąca więc troszkę na jego temat mogę wam już napisać. Kremu używam tylko na noc, gdyż jest od dość ciężki, a osobiście nie lubię w dzień czuć, że mam coś na twarzy. Krem bardzo fajnie nawilża skórę, kiedy nakładam go na noc rano moja skóra na twarzy jest naprawdę bardzo fajna w dotyku. Jeśli chodzi o zmarszczki to takowych jeszcze w wieku 25 lat nie posiadam, więc trudno mi się wypowiedzieć w tej kwestii. No ale jak to się mówi lepiej zapobiegać, niż potem martwić się co z tym fantem (zmarszczkami) zrobić :D
     Jeśli chodzi o kwestie czysto ekonomiczne krem ma pojemność 50ml (opakowanie wyposażone w pompkę). Regularna cena kremu to 39,90 zł, jednak w promocji możemy go kupić troszkę taniej, chodź i tak jak na krem nie jest to wysoka cena.
     A czy ktoś z Was używał może tego kremu lub jakiegoś podobnego ? Jakie są Wasze odczucia?

Życzę udanej słonecznej niedzieli.
Pozdrawiam :]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Po mojemu by Paweł O. , Blogger