GLOSSYBOX Men.

Witajcie,
     Ostatnio w konkursie z okazji dnia chłopaka organizowanym na fanpage-u „GLOSSYBOX” udało mi się wygrać (pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać, wyobrażacie sobie moją radość :D ) jedno z 3 jedynych jak do tej pory w Polsce pudełek „GLOSSYBOX Men”.
     Zacznijmy jednak może od wyjaśnienia co to takiego. Z pewnością wszystkie Panie wiedzą czym jest „GLOSSYBOX”, ale dla wielu Panów może być to czarna magia. W skrócie mógłbym napisać, że „GLOSSYBOX” to pudełko niespodzianka, zawierające 5 mini produktów kosmetycznych firm z wyższych półek. Idea „GLOSSYBOX” zadebiutowała w Niemczech w 2011 roku. A na czym to polega? Polega to na comiesięcznej subskrypcji, dzięki której raz w miesiącu otrzymujemy tak jak już pisałem 5 mini produktów kosmetycznych, które przychodzą bezpośrednio do naszego domu zapakowane w bardzo elegancki sposób. Uwagę należy zwrócić również na fakt, że nie trzeba pamiętać co miesiąc o zamówieniu owego pudełka a co ważniejsze nie musimy się martwić, że pudełek może zabraknąć. Plusem jest również to, że w każdej chwili możemy zrezygnować z subskrypcji. Jeśli chodzi o cenę jednego pudełka wynosi on 49 zł. – dla niektórych pewnie wyda się to dużo za 5 mini produktów, ale moim zdaniem tak nie jest a to dlatego, że bardzo często dostajemy nie mini produkt a produkt pełnowymiarowy, którego cena przekracza lub jest zbliżona do kosztów całego pudełka. W przypadku wersji pudełka dla Panów z tego co się orientuję cena pudełka jest chyba inna a liczba produktów jest większa, ale tego dokładnie nie wiem.
   Zatem jakie są minusy ? Minus jest tylko jeden. Na razie na polskim rynku pudełkiem GlossyBox mogą cieszyć się jedynie Panie, edycja męska jest jeszcze nie dostępna, ale jestem pełen nadziei, że zespół GB już planuje wprowadzenie na nasz rynek pudełeczka dla Panów i za jakiś czas również my, Panowie będziemy mogli przeżywać comiesięczną euforię otwierając swoje pudełka.
   A tak wygląda moje pudełko, które udało mi się wygrać i to co się w nim znalazło:


...wszystko bardzo elegancko zapakowane
1. Krem do rąk "Kamill" (100ml),
2. Maszynka do golenia "Wilkinson" Hydro 5,
3. Szampon do włosów "New York Streets" (60ml),
4. Woda toaletowa "Playboy VIP" (50ml),
5. Olejek do skórek "Catherine" (15ml),
6.Pasta do zębów "Marvis" (10ml).

Jak widzicie sami zawartość pudełka (jak dla mnie) bardzo atrakcyjna i już nie mogę doczekać się aż GB Men pojawi się w Polsce. 

     Zapraszam do polubienia GLOSSYBOX na facebook-u (TU), może kiedy zespół GB zobaczy zainteresowanie Panów owym pudełkiem wprowadzi je na nasz rynek znacznie szybciej. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :]


7 komentarzy:

 1. nie pogardziłbym glossy box dla panów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie powiem, że fajna opcja. Jeśli chcesz coś przetestować albo znaleźć coś nowego to myślę, że taki box jest świetnym rozwiązaniem..
  www.abrzuchacz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, że robią to w męskiej wersji ;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Lovely pictures!! Great post!

  http://mentrend.blogspot.be/

  OdpowiedzUsuń
 5. loved it!

  XO

  blog: www.aroundlucia.com
  shop: www.shoplumo.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawo, wygrana cieszy zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Po mojemu by Paweł O. , Blogger